Топ-5 недорогих інверторних кондиціонерів 2021

25.04.2021, 20:32

Інверторні кондиціонери вже давно завоювали популярність серед споживачів усього світу. Це пов'язано з тим, що у інверторів є ряд істотних переваг:

- вони більш економічні у своєму використанні і окупаються вже в перший сезон користування

- інверторні кондиціонери працюють на обігрів (деякі моделі можна використовувати до -30 ° C вуличної температури), прекрасно обігрівають приміщення в міжсезоння і зимову пору року, а іноді і зовсім замінюючи централізоване опалення;

- вони вдвічі швидше виходять на задану температуру завдяки особливій мікропроцесорній системі управління;

- більш точно підтримують задану температуру аж до 0,5 ° C;

- у інверторів максимально знижений рівень шуму як внутрішнього, так і зовнішнього блоків, який буде практично не помітний і цілком комфортний для людей;

- для власників старих електропроводок варіант інверторного кондиціонера підходить ідеально - навантаження на електромережу у інверторів мінімальна завдяки відсутності великих стартових струмів при включенні компресора.

Інверторний кондиціонер купити в Полтаві, Харкові з установкою на climatmall.com.ua

Доставка по Україні безкоштовна!


Кондиціонер TCL XAB1IHB Heat Pump Inverter R32 WI-FI

 

Кондиціонер тепловий насос XAB1IHB - сучасна модель для європейського ринку зі зниженим рівнем шуму і підвищеною енергоефективністю. Лицьова панель відрізняється оригінальним дизайном, де ненав'язливо чергуються матові і глянцеві смужки. Тепловий насос ефективно працює в режимі обігріву при зовнішній температурі до -30 ° C. Має вбудований Wi-Fi модуль для дистанційного керування.

Відмінні риси XAB1IHB Heat Pump Inverter:

- Світлодіодний дисплей на передній панелі внутрішнього блоку. Дисплей активується після включення кондиціонера і може бути відключений користувачем за потребою.

- Подвійна дренажна конструкція, яка за бажанням приєднується зліва чи справа.

- Покриття Blue Fin - захист від корозії. Спеціальне антикорозійне покриття теплообмінника, захищає від впливів агресивного зовнішнього середовища і від впливу атмосферних явищ.

- Безпечна конструкція. Зв'язок між конденсатом і електрикою відсутня. Потік конденсатного води оптимізований і не має прямого контакту з електричним блоком управління, таким чином, підвищує його безпеку.

- Робота на холодоагенті R32, який вважається дружнім для навколишнього середовища. Низький коефіцієнт GWP (потенціал глобального потепління). Високий коефіцієнт енергоефективності. Повна відповідність європейським екологічним стандартам.

- Інверторний компресор, який до 50% економічніше звичайної ОН / ОФФ системи, точно підтримує задану температуру і володіє плавним регулюванням потужності.

- Низький рівень шуму. Кондиціонер відноситься до моделей з підвищеним акустичним комфортом і рекомендується для установки в спальні і дитячій кімнаті.

- Wi-Fi управління. Кондиціонер обладнаний вбудованим адаптером зв'язку Wi-Fi для можливості віддаленого управління через смартфон або планшет, перебуваючи, як вдома, так і в будь-якому іншому місці, де є Інтернет.

- Низькотемпературний режим (обігрів). Кондиціонер здатний ефективно працювати в режимі обігріву при температурі зовнішнього повітря до -30 ° С.

- Низькотемпературний режим (охолодження). Сильне охолодження при високій температурі навколишнього середовища. Відсутня зниження продуктивності кондиціонера в режимі охолодження при температурі навколишнього середовища 50 ° C. Кондиціонер продовжить працювати безперервно до температури навколишнього середовища 60 ° C.

- Алгоритм инверторного штучного інтелекту дозволяє швидше досягати заданої температури і працює більш точно. Підвищує енергозберігаючу ефективність. Коли досягнута встановлена ​​температура і компресор має низьку навантаження, він може працювати з ультра низькою частотою обертання, для економії електроенергії одночасно підтримуючи стабільну і комфортну температуру в кімнаті.

- Super Turbo Start. В режимі охолодження можливо швидке зниження температури на виході з внутрішнього блоку з 27 ° С до 18 ° С за 30 сек. А в режимі обігріву підвищення температури з 20 ° С до 40 ° С за 60 сек.

- Режим осушення. При включенні режиму осушення відбувається ефективне осушення повітря без помітної зміни температури в приміщенні, що обслуговується.

Купити кондиціонер TCL Полтава на сайті climatmall.com.ua

 

MITSUBISHI ELECTRIC серія Classic

Побутовий настінний побутовий кондиціонер підвищеної надійності MITSUBISHI ELECTRIC серія Classic, гасло якого «Доступне якість», лідер продажів серед кондиціонерів преміум сегменту. В цьому випадку бренд MITSUBISHI говорить сам за себе - більш витривалого і довговічного кондиціонера ви навряд чи знайдете. У ньому немає безлічі функцій і додаткових налаштувань, але зі своїми головними обов'язками - охолодження / обігрів він буде справлятися на відмінно багато років (природно при правильному і своєчасному догляді за ним).

Внутрішній блок спліт-системи Мітсубісі виконаний з яскраво-білого міцного пластику і відрізняється простотою дизайну. Інверторне керування гарантує швидке досягнення заданих робочих умов і високі показники енергоефективності, при цьому ціна системи залишається цілком доступною. Особливістю моделей даної серії є функція EconoCool, яка забезпечує низьке енергоспоживання, і інверторні технології, що дозволяють більш ефективно управляти роботою кондиціонера.

Модель характеризується досить низьким рівнем шуму. Чистота повітря, що нагнітається забезпечується застосуванням антиоксидантного фільтра, який зменшує кількість вільних радикалів, припиняючи старіння. Передбачений режим гойдання горизонтальної жалюзі. MITSUBISHI Classic ефективно усуває з повітря віруси і бактерії. Фільтр можна самостійно знімати і промивати водою. Всередину вбудований 12-ти годинний таймер для автоматичного включення або виключення. Дискретність установки таймера становить 1 годину. У разі збою робота кондиціонера автоматично поновлюється (авторестарт). Працює в режимі нагріву повітря до температури зовнішнього повітря -10 ° С.

Купити кондиціонер Mitsubishi Полтава

Інверторний кондиціонер Gree Soyal Inverter

Gree Soyal - новинка від виробника GREE. У кондиціонера цікавий ексклюзивний дизайн, а також маса вбудованих інноваційних технологій. Навіть досвідчений користувач буде здивований такій кількості налаштувань та додаткових функцій. Працює на інноваційному холодоагенті R32 нового покоління.

Інверторні кондиціонери даної серії мають широкий діапазон робочих температур від -25 ° C до + 52 ° C, і клас енергоефективності А +++.

Вбудований датчик присутності дозволяє користувачеві вибирати найбільш зручний режим повітряного потоку.

Основні функції та режими роботи

Робочі режими:

- Автоматичний режим роботи вентилятора - обертання вентилятора можна регулювати мікропроцесором, в залежності від умов роботи кондиціонера.

- Осушення та очищення повітря - модель кондиціонує повітря, осушує його, усуваючи надмірну вологість, а також здійснює попередню очистку.

- Охолодження та обігрів - кондиціонер створює найбільш відповідну кліматичну зупинку, яка сприяє вашому комфорту для приємного проведення часу.

- Робота кондиціонера допускається при низьких температурах зовнішнього повітря (<-10 градусів).

- Таймер на програмування протягом 24 годин.

- Режим "турбо" для інтенсивного охолодження та обігріву.

- Робота в режимі "сон". Забезпечує максимальний комфорт і економію електроенергії. Кондиціонер автоматично змінює температуру через одну годину після включення режиму.

- Багатошвидкісний вентилятор

Функції та опції для здоров'я:

- Генератор Cold Plazma - одна з передових світових технологій очищення повітря. Плазмовий іонізатор створює напругу близько 4800 Вольтів. Висока напруга вбиває всі хвороботворні мікроорганізми, пилок та інші частинки в радіусі його дії. Більші частинки іонізуються і накопичуються на іншому, фотокаталітичному фільтрі. Подібний фільтр працює на цьому методі в рази ефективніше, а головне, не вимагає заміни.

- Електростатичний фільтр проводить попередню очистку повітря, знищуючи багато неприємні запахи і негативні фактори.

- Захист від обдуву холодним повітрям. При включенні режиму «Обігрів» вентилятор включається із затримкою, що дає теплообміннику прогрітися.

- Електромагнітна сумісність - кондиціонер стійкий до е / м перешкод і сам не створює ніяких перешкод в приміщенні.

Функції:

- Wi-Fi модуль для можливості управління кондиціонером через Смартфон / Планшет (ОС: Android, iOS).

- Спеціальне антикорозійне покриття теплообмінника Blue Fin для його захисту від агресивного середовища.

- LED інфрачервоний пульт дистанційного керування.

- Режим чергового опалення. Функція економного обігріву призначена для підтримки температури повітря в приміщенні при тривалій відсутності в ньому людей на рівні, достатньому для швидкого прогрівання при включенні кондиціонера 8 ° С.

- Плавний пуск. Компресор починає роботу з мінімальних оборотів і поступово їх нарощує.

- Функція I FEEL. Підтримка заданої температури в місці знаходження пульта дистанційного керування.

- Авторестарт. Після включення кондиціонер автоматично відновлює всі призначені раніше режими.

- Захист від обмерзання зовнішнього блоку. Реверсивний цикл кондиціонера для знищення інею на теплообміннику зовнішнього блоку. Забезпечує оптимальну роботу кондиціонера в режимі обігріву при низькій зовнішній температурі повітря.

- Система самодіагностики. У разі виникнення несправності кондиціонер показує код проблеми на дисплеї внутрішнього блоку.

- Функція самоочищення. Дозволяє видаляти вологу з теплообмінника, що запобігає розвитку цвілі і бактерій. Таким чином усувається неприємний запах і немає необхідності чистити теплообмінник механічним чином.

- Запуск при низьких температурах зовнішнього повітря. Робота кондиціонера допускається при низьких температурах зовнішнього повітря.

- Захист компресора. Програмна затримка повторного пуску компресора після відключення живлення або зміни режиму роботи кондиціонера.

- Можливість запуску при низькій напрузі. Кондиціонер можна включити і нормально експлуатувати навіть при низькій напрузі (198 В).

- Знімна панель внутрішнього блоку, яка легко відкривається і закривається, що істотно полегшує чистку та заміну фільтрів. Знімається при необхідності.

- Звукове сповіщення - при включенні або виключенні кондиціонер подає звуковий сигнал.

- Блокування пульта дистанційного керування від дітей.

Інверторний кондиціонер Gree купити в Полтаві з установкою

Інверторний кондиціонер TCL XA31I Inverter R32 WI-FI Ready

Інверторна спліт-система XA31 - це нова сучасна модель кондиціонерів 2020 року з симпатичним дизайном внутрішнього блоку, який подобається багатьом представницям слабкої статі. Кондиціонер максимально функціональний, в ньому зібрані інноваційні технології для створення комфортних умов в приміщенні незалежно від пори року.

Переваги спліт-системи XA31:

- Кондиціонер обладнаний світлодіодним дисплеєм температури і режимів роботи, які знаходяться на передній панелі внутрішнього блоку. Дисплей активується після включення кондиціонера і може бути відключений за потребою.

- У кондиціонері застосований багаторазовий, миючий фільтр з використанням фільтруючих елементів високої щільності. У порівнянні зі стандартним, фільтр вловлює частинки пилу розміром до 2,5 раз менше звичайних пилових частинок, запобігає забрудненню теплообмінника, ефективно очищає повітря в приміщенні.

- Подвійна дренажна конструкція. За бажанням дренаж приєднується зліва чи справа.

- Блокування пульта від дітей. При одночасному натисканні кнопки MODE і TIMER пульт входить в режим блокування, а щоб в подальшому знову користуватися пультом досить натиснути ту ж комбінації кнопок.

- Покриття Blue Fin - захист від корозії. Спеціальне антикорозійне покриття теплообмінника захищає від атмосферних явищ і впливів агресивного зовнішнього середовища.

- Безпечна конструкція завдяки відсутності зв'язку між конденсатом і електрикою. Потік конденсатного води оптимізований і не має прямого контакту з електричним блоком управління, таким чином, підвищує його безпеку.

- Робота на холодоагенті R32, дружньому для навколишнього середовища відповідно до європейських екологічних стандартів.

- Інверторний компресор, який до 50% економічніше, ніж звичайні системи, точно підтримує задану температуру і володіє плавним регулюванням потужності.

- Алгоритм инверторного штучного інтелекту дозволяє швидше досягати заданої температури і працює більш точно. Підвищує енергозберігаючу ефективність.

- Автоматичний привід горизонтальних і вертикальних жалюзі. Управління жалюзі для регулювання напрямку потоку повітря вгору-вниз і вліво-вправо здійснюється з пульта управління.

- I Feel. У пульт управління вбудований температурний датчик, при передачі команди на внутрішній блок дані вимірювань передаються в контролер, що дозволяє більш точно підтримувати температуру безпосередньо в зоні знаходження людей.

- Wi-Fi управління (опціонально)

- Кондиціонер має можливість багатоступінчастого регулювання швидкості повітряного потоку. Доступно 5 швидкостей вентилятора від найбільш тихого і відповідного для нічного часу доби (режим Sleep), до Turbo для максимально жарких днів і високого теплового навантаження.

- Розумний потік повітря. В режимі охолодження, прохолодне повітря дме вгору, щоб уникнути прямого потоку до голови користувача. У режимі обігріву, тепле повітря спрямований вниз, щоб дути на ноги.

- Авторестарт. Після відновлення електропостачання кондиціонер автоматично включиться знову з тими настройками, які були на момент відключення електроживлення.

 

Настінний кондиціонер GREE серії Bora inverter

 

Побутовий кондиціонер Bora Inverter нова модель 2019 вдало поєднує в собі інверторний компресор і класичний набір базових функцій для вашого комфорту. Цей кондиціонер відмінно витримає навантаження при його активному використанні як в офісі або магазині, в комерційних приміщеннях, так і в довговічному користуванні в будинку або в квартирі. Найчастіше Gree Bora встановлюється в новобудовах і на сучасних комерційних об'єктах.

Bora Inverter працюють на новому високоефективному і безпечному для довкілля хладагенте R-32 може похвалитися досить низьким рівнем шуму - всього 28 дБ на мінімальній швидкості. Дизайн мінімалістичний, класичний, спишеться в абсолютно будь-який інтер'єр. Дана модель не тільки допоможе охолодити приміщення влітку, а й ідеально підійде для роботи в кліматичних умовах української зими - зимовий комплект дозволяє працювати на обігрів при зовнішній температурі до -15 ° С, що в рази ефективніше в порівнянні з іншими нагрівальними приладами. За співвідношенням ціна-якість у Gree Bora ідеальне співвідношення.

Особливості Gree Bora Inverter:

- здатний обслуговувати житлові або офісні приміщення площею до 60 м²;

- робота на обігрів до -15 ° С;

- доступна комплектація з wi-fi модулем;

- покриття теплообмінника Blue Fin.

Режими: автоматичний режим роботи вентилятора, режим осушення і очищення повітря, охолодження, обігрів

ФУНКЦІЇ УПРАВЛІННЯ: таймер, годинник на пульті, режим "турбо", робота в режимі "сон", широкий потік повітря, многоскоростной вентилятор

ФУНКЦІЇ ТА ОПЦІЇ: генератор Cold Plazma, захист від грибків і плісняви, захист від обдування холодним повітрям, швидкий обігрів / охолодження, покриття теплообмінника Blue Fin, Wi-Fi управління, інтелектуальне розморожування, плавний пуск, авторестарт, захист від обмерзання зовнішнього блоку, система самодіагностики і самоочищення, запуск при низьких температурах зовнішнього повітря, можливість запуску при низькій напрузі, знімна панель внутрішнього блоку

ДОДАТКОВІ ОПЦІЇ: кольоровий дисплей, звукове сповіщення, блокування пульта дистанційного керування.

Нагадуємо, що на нашому сайті можна замовити монтаж кондиціонера Полтава +38 (066) 530-48-83

монтаж кондиціонера Харків +38 (050) 312-55-67


Дізнайтеся вартісь монтажу вашого кондиціонеру за 5 хвилин + отримайте гарантовано знижку
Крок 3
3
Приблизна відстань між внутрішнім блоком (ВБ) та зовнішнім блоком (ЗБ)
Наступний крок
Крок 4
4
Зроблено ремонт?
Наступний крок
Крок 5
5
Дякуємо за відповіді! Отримайте результати розрахунків, залиште контакти.
+ гарантовано знижка на монтаж кондиціонеру

Заявка відправлена. Спеціаліст веде розрахунки, та повідомить вас на протязі 5 хвилин.

Також можете ознайомитися з інформацією щодо монтажу систем кондиціювання, або повернутись на головну сторінку та продовжити підбір товарів.
Замовте зворотній дзвінок