Головна / Монтаж та сервіс

Монтаж та сервіс

Компанія ClimatMall пропонує такі послуги:
- продаж сертифікованої кліматичної техніки;
- професійний підбір кондиціонерів;
- монтаж / демонтаж кондиціонера;
- антибактеріальна чистка кондиціонера;
- заправка / дозаправка кондиціонера;
- сервісне обслуговування;
- пуско-налагоджувальні роботи.

Наші переваги:

 • досвід роботи 13 років;
 • ми офіційні представники багатьох кліматичних брендів;
 • власний сервісний центр.

У стандартний монтаж входить:

 1. Буріння одного отвору у зовнішній стіні для прокладання фреонової магістралі і дренажної трубки.
 2. Роботи з укладання дренажної трубки і міжблочної траси від внутрішнього до зовнішнього блоку довжиною до 3-х погонних метрів.
 3. Монтаж внутрішнього блоку кондиціонера.

Монтаж зовнішнього блоку кондиціонера під віконною рамою без застосування спецтехніки та без залучення альпіністів.

 1. У разі необхідності, монтаж фреонофої магістралі  у пластиковий короб (до 0.5 м) всередині приміщення.
 2. Підключення до джерела живлення (кабель до 3-х метрів).
 3. Необхідні для монтажу кондиціонера якісні витратні матеріали та кронштейни для зовнішнього блоку


Часті питання по монтажу та обслуговуванню кондиціонерів.

Скільки часу займає монтаж спліт-системи?

Якщо монтаж системи відбувається з виконанням всіх технологічних вимог, то побутовий кондиціонер встановлюється за 3-5 годин, у залежності від складності монтажу.

Чи можна зовнішній блок спліт-системи встановити на заскленій лоджії?

Категорически нет!!! Устанавливая сплит-системы, люди боятся за наружный блок, находящийся снаружи жилого помещения, так как он может просто стать жертвой вандализма. Однако именно нахождение его на улице является обязательным требование для эффективной работы всей системы и устанавливать его на застекленной лоджии нельзя!

Які особливості догляду за кондиціонером після його встановлення? Як часто необхідно робити технічне обслуговування?

Для правильної і тривалої експлуатації кондиціонера після його монтажу необхідно дотримуватися кількох чітких і простих правил:

 1. Регулярно (оптимально 2 рази на місяць) прочищати та мити повітряні фільтри. Це можливо зробити самотужки, оскільки фільтри знаходяться за стінкою внутрішнього блоку кондиціонера.
 2. Не менше ніж один раз на рік проводити повне сервісне обслуговування кондиціонера.

Існує думка, що холодне повітря з кондиціонера є причиною застуди. Що робити, якщо доводиться постійно перебувати поруч з працюючим кондиціонером?

Застуда відбувається не стільки через холодне повітря, скільки через неправильну експлуатацію кондиціонера, а саме встановлення мінімальної температури подачі повітря. Якщо дотримуватися оптимальної різниці між температурою повітря на вулиці і температурою в приміщенні, а вона становить 5-7 градусів, то застуди можна легко уникнути.

Крім того, потік повітря від кондиціонера ні в якому разі не повинен потрапляти на людину. Для цього використовують функцію «Swing» або «Air flow direction», яка регулює жалюзі, що розсіюють потік повітря. В крайньому випадку, положення жалюзей регулюють вручну.

Також, блок необхідно встановлювати збоку від робочого місця, так як струмінь холодного повітря від внутрішнього блоку спрямований вперед і вниз.

Які особливості гарантійного обслуговування кондиціонерів?

Застуда відбувається не стільки через холодне повітря, скільки через неправильну експлуатацію кондиціонера, а саме встановлення мінімальної температури подачі повітря. Якщо дотримуватися оптимальної різниці між температурою повітря на вулиці і температурою в приміщенні, а вона становить 5-7 градусів, то застуди можна легко уникнути.

Крім того, потік повітря від кондиціонера ні в якому разі не повинен потрапляти на людину. Для цього використовують функцію «Swing» або «Air flow direction», яка регулює жалюзі, що розсіюють потік повітря. В крайньому випадку, положення жалюзей регулюють вручну.

Також, блок необхідно встановлювати збоку від робочого місця, так як струмінь холодного повітря від внутрішнього блоку спрямований вперед і вниз.

Які переваги є у інверторних кондиціонерів перед звичайними?

 1. Економічність (споживають в середньому на 30-40% менше електроенергії).
 2. Еко-дружність (у інверторних кондиціонерах застосовуються хладогенти, що не руйнують озоновий шар).
 3. Ефективний обігрів в зимовий час (інверторні моделі здатні працювати та підтримувати тепло в приміщеннях при вуличній температурі до -30).
 4. Низький рівень шуму.
 5. Швидкий вихід на задану температуру.
 6. Мале навантаження на електромережу.
 7. Більш тривалий, в порівнянні з неінверторними, термін експлуатації.

Як підготувати кондиціонер до роботи в літній період?

Так. Але для рівномірного! розподілу повітряного потоку в декілька кімнат є два варіанти:

 1. встановити спліт-систему;
 2. встановлення мобільного (пересувного) кондиціонера-моноблока.

Чи можна використовувати один настінний кондиціонер для кондиціонування повітря в декількох кімнатах?

Провести сезонне обслуговування: виявити можливі несправності, які кондиціонер міг отримати після інтенсивної експлуатації або зимового простою.

Як краще забезпечити охолодження повітря у великому приміщенні? Наприклад, в магазині?

Все залежить не від площі, а від кубічних! розмірів приміщення, а також наявності / відсутності підвісної стелі або підсобного приміщення. В даному випадку оптимальним вибором буде встановлення напівпромислового кондиціонера. Є кілька їх варіантів: касетний, канальний або підлогово-стельовий кондиціонер.

Який потрібен кондиціонер, щоб забезпечити прохолоду в трикімнатній квартирі?

Оптимальне рішення для багатокімнатних приміщень - мультіспліт-система. Це система кондиціонерів, що складається з одного зовнішнього блоку, що встановлюється на вулиці, і декількох внутрішніх блоків. Внутрішні блоки розташовуються по одному в кожній кімнаті квартири. Важливою перевагою спліт-системи є можливість підключити до зовнішнього блоку різні за потужністю внутрішні блоки. Так, у вітальні або головній кімнаті квартири можна встановити досить потужний внутрішній блок, тоді як в спальні або кабінеті - малопотужну модель.

Які фільтри застосовують в кондиціонерах?

На зовнішніх і внутрішніх блоках для попередньої ступені очищення встановлюють механічні фільтри, що затримують дрібні заряджені частинки, пилок і мікроорганізми, широко застосовуються електростатичні фільтри (дрібна металева сітка, заряджена статичним електрикою). На деяких моделях кондиціонерів передбачений індикатор забрудненості фільтру, який вказує, що механічний фільтр необхідно помити або пропилососити. Є моделі з фільтром автоматичного очищення.

Для видалення запахів застосовуються прості і надійні сорбційні дезодоруючі фільтри, найбільш поширені вугільні або карбонові.

Є моделі, в яких крім дезодоруючих, застосовуються антиоксидантні фільтри, що захищають організм людини від впливу вільних радикалів.

Що собою являє спліт-система?

Це система кондиціонерів, що складається з одного зовнішнього блоку, що встановлюється на вулиці, і декількох внутрішніх блоків. Внутрішні блоки розташовуються по одному в різних приміщеннях. Традиційно спліт-системи ділять на кілька типів: касетні, канальні, стельові, мобільні і колонні, які відрізняються один від одного способами встановлення, розмірами та технічними характеристиками.


Дізнайтеся вартісь монтажу вашого кондиціонеру за 5 хвилин + отримайте гарантовано знижку
Крок 3
3
Приблизна відстань між внутрішнім блоком (ВБ) та зовнішнім блоком (ЗБ)
Наступний крок
Крок 4
4
Зроблено ремонт?
Наступний крок
Крок 5
5
Дякуємо за відповіді! Отримайте результати розрахунків, залиште контакти.
+ гарантовано знижка на монтаж кондиціонеру

Заявка відправлена. Спеціаліст веде розрахунки, та повідомить вас на протязі 5 хвилин.

Також можете ознайомитися з інформацією щодо монтажу систем кондиціювання, або повернутись на головну сторінку та продовжити підбір товарів.
Замовте зворотній дзвінок