Купити кондиціонер у Полтаві з установкою

22.01.2021, 23:20

ClimatMall - інтернет-магазин кондиціонерів м.Полтава.

Якщо ви проживаєте в Полтаві або Харкові (де знаходиться наша філія) можна сказати вам пощастило - у вас є можливість купити кондиціонер з установкою по самим оптимальними цінами у офіційного представника багатьох торгових брендів кліматичної техніки.

Продаж кондиціонерів за низькими цінами - одна з відмінних рис нашого магазину. Багаторічний досвід, ефективна система роботи і тісна співпраця з виробниками дозволяє домогтися мінімальної ціни на пропонований нами товар, не втрачаючи при цьому в його якості

Ми займаємося продажем і установкою кондиціонерів і кліматичних систем провідних світових брендів, таких як: TCL, Mitsubishi, Lessar, Hitachi, Gree, Fujitsu, COOPER & HUNTER, Chigo, Aux.

 У каталозі нашого сайту представлена ​​техніка з наступних категорій:

  • настінні
  • Напольно-стельові
  • касетні
  • канальні
  • колонні
  • Мобільні
  • мультисплит

ClimatMall відповідає за обладнання, яке продає, саме тому надаємо повний клієнтський супровід - від консультацій з підбору та купівлі техніки, до монтажу і гарантійного обслуговування. Безумовно однією з цілей нашої компанії є перетворення потенційних клієнтів в постійних.

Дуже важливий момент при покупці кондиціонера - це його установка. Якщо ви знайшли кваліфікованих монтажників, вважайте 90% успішної роботи кондиціонера вам забезпечено. Власне кажучи, і навпаки, якщо монтаж виконаний не за правилами, без дотримання тех.норм, таким способом можна загубити найдорожчий якісний кондиціонер.

ClimatMall не тільки продає кліматичну техніку, а й допомагає встановити кондиціонер в Полтаві і Харкові, де знаходяться наші основні філії. Звернувшись до нас Ви отримаєте офіційну гарантію і монтаж, який виконаний строго з дотриманням технологій. У нашому штаті працюють 11 монтажних бригад, що дає можливість максимально швидко встановити кондиціонер в Полтаві в найстисліші терміни. Регулярне тестування і курси підвищення кваліфікації, які в обов'язковому порядку проходять всі співробітники нашої компанії гарантує якісний підбір і установку всіх типів кондиціонерів, а служба доставки зможе вчасно привезти Ваше замовлення прямо додому. Але, слід зазначити, що в найгарячіший сезон, коли всім кондиціонер потрібен «на вчора», навіть така кількість бригад не встигає ощасливити покупців техніки в термін, тому ми рекомендуємо не чекати самого піку спеки, а купити кондиціонер в Полтаві з установкою заздалегідь. Адже кондиціонер в наш час через нестабільні погодні умови (з кожним роком спека все більше, а морози все сильніше) вже давно не розкіш, а необхідність. До того ж, ціни на монтаж кондиціонера в Полтаві вас приємно здивують!

Ще одна перевага, чому монтаж кондиціонера в Полтаві слід замовити у нас - в разі поломки наша сервісна служба безкоштовно виїжджає на огляд встановлених кондиціонерів, і в разі необхідності (якщо не вдалося полагодити кондиціонер на місці), оформляє кондиціонер на ремонт в наш сервісний центр.

 Якщо ж у вас в квартирі ремонт і вам потрібна установка кондиціонера в два етапи - коли фахівці приїжджають під час ремонту і закладають комунікації кондиціонера в штробу, а після закінчення будівельних робіт, встановлюють блоки кондиціонера і запускають його, теж звертайтеся до нас.

У нас немає нерозв'язних завдань. Якщо необхідно встановити кондиціонер в важкодоступному місці, Ви можете скористатися послугою альпініста. Альпініст встановить зовнішній блок кондиціонера або спліт-системи на високих поверхах і в будь-якому важкодоступному місці.

Звернувшись до нас, ви заощадите свій час і гроші, і гарантовано залишитеся задоволені рівнем обслуговування.

Наш асортимент перевірений роками, ми підберемо вам техніку, яка повністю задовольнить поставлене завдання. Ми займаємося кліматичними системами більш 13 років! Менеджери завжди нададуть кваліфіковану консультацію який обрати кондиціонер в Полтаві.

Будьте впевнені, ви знайшли найкраще місце що б купити кондиціонер в Полтаві з установкою!


Дізнайтеся вартісь монтажу вашого кондиціонеру за 5 хвилин + отримайте гарантовано знижку
Крок 3
3
Приблизна відстань між внутрішнім блоком (ВБ) та зовнішнім блоком (ЗБ)
Наступний крок
Крок 4
4
Зроблено ремонт?
Наступний крок
Крок 5
5
Дякуємо за відповіді! Отримайте результати розрахунків, залиште контакти.
+ гарантовано знижка на монтаж кондиціонеру

Заявка відправлена. Спеціаліст веде розрахунки, та повідомить вас на протязі 5 хвилин.

Також можете ознайомитися з інформацією щодо монтажу систем кондиціювання, або повернутись на головну сторінку та продовжити підбір товарів.
Замовте зворотній дзвінок