Антибактеріальна чистка кондиціонера

08.05.2020, 10:34

Що буде, якщо не чистити кондиціонер.

Сучасні кондиціонери не просто охолоджують повітря, а ще й мають додатковими функціями, такими як фільтрація повітря від бактерій, вірусів, цвілі, грибних спор, пилку рослин.

Всі ці відфільтровані елементи накопичуються і осідають усередині кондиціонера, теплообміннику, на поверхнях самого фільтра.

У слідстві цих природних процесів чистка та дезінфекція кондиціонера просто НЕОБХІДНА! Періодично будинку самостійно ви можете промивати сітчасті фільтри під проточною водою і очищати піддон від скупчення конденсату і слизу.
Але більш ретельну, антибактеріальну чистку повинен проводити тільки грамотний фахівець. Він акуратно демонтує панелі кондиціонера, зніме всі необхідні елементи, пилососом Karcher очистить від пилу, обробить спец.средства все «нутрощі» апарату, і правильно зробить збірку кондиціонера

Потрібно пам'ятати, що при неправильній експлуатації, збірці \ розбиранні апарату, гарантія на кондиціонер анулюється. Тому рекомендуємо вам викликати перевірених досвідчених майстрів. Важливо чистити кондиціонер своєчасно і правильно!

Як утворюється цвіль в кондиціонері?

При роботі кондиціонер, проганяючи через себе повітря вловлює найдрібніші частинки пилу. Які осідають на фільтрах, але з часом фільтр забивається і пил потрапляє далі в глиб кондиціонера, осідаючи на випарнику і турбіні. При роботі на холод в кондиціонері утворюється волога, яка виводитися на вулицю за допомогою дренажної системи. А волога і пил - це найкраще середовище для розвитку мікробів і плісняви.

Чим небезпечна цвіль в кондиціонері?

1 квадратний метр цвілі на стіні, виробляє мільярди спор на добу, які розносяться навколо. Що говорити про те, якщо цвіль розташована вже відразу на вентиляторі кондиціонера. При роботі такого брудного кондиціонера величезна кількість спор відразу заповнюють кімнату, осідаючи на стінах меблів, килимах, їжі, потрапляє на вашу шкіру, в так само в ваше легкі.

Цвіль здатна дуже сильно підірвати здоров'я людини. В першу чергу при постійному контакті, падає імунний захист організму, що призводить до того, що людина стає більш сприйнятливий до хвороб і вірусів. Цвіль викликає головний біль, першіння в горлі, сухий кашель, захворювання верхніх дихальних шляхів, пневмонію, астму, шкірні захворювання, носові кровотечі, безсоння, падає продуктивність таких людей на роботі тому, що з'являється загальна млявість організму, постійна втома і це тільки найменш шкідливе , що може викликати цвіль ...

Ну і ось наш брудний кондиціонер ставати рознощиком небезпечних бактерій і інфекцій. Тому в питаннях вибору компаній по чистку кондиціонера потрібно підходити дуже серйозно, тому що від старанності і якісної роботи цих фахівців буде залежати не тільки Ваше здоров'я, але і здоров'я Ваших близьких і дітей.

Як замовити чистку кондиціонера?
Сервісні фахівці нашого інтернет-магазину допоможуть вам очистити кондиціонер якісно і акуратно. Ми проводимо повну комплексну антибактеріальну чистку внутрішнього і зовнішнього блоків. Обробляємо техніку спеціальними дезінфікуючими засобами. Ці розчини вбивають 99% бактерій всередині кондиціонера. Парогенератором промиваємо незнімні елементи. За необхідності дозаправляти фреоном. Проводимо діагностику несправностей апарату.

Комплексна антибактеріальна чистка кондиціонера Полтава +380665304883

Комплексна антибактеріальна чистка кондиціонера Харків +380673125567; +380503125567


Дізнайтеся вартісь монтажу вашого кондиціонеру за 5 хвилин + отримайте гарантовано знижку
Крок 3
3
Приблизна відстань між внутрішнім блоком (ВБ) та зовнішнім блоком (ЗБ)
Наступний крок
Крок 4
4
Зроблено ремонт?
Наступний крок
Крок 5
5
Дякуємо за відповіді! Отримайте результати розрахунків, залиште контакти.
+ гарантовано знижка на монтаж кондиціонеру

Заявка відправлена. Спеціаліст веде розрахунки, та повідомить вас на протязі 5 хвилин.

Також можете ознайомитися з інформацією щодо монтажу систем кондиціювання, або повернутись на головну сторінку та продовжити підбір товарів.
Замовте зворотній дзвінок