Як обрати кондиціонер. Поради.

10.06.2020, 11:50

Можна тільки уявити розгубленість звичайного покупця, який тільки має намір купити кондиціонер і знаходиться на етапі вибору. Виробників на сучасному ринку маса, на будь-який запит і ціновий сегмент: можна купити дешевий кондиціонер, можна купити дорогий, але в той же час і якісний кондиціонер. І в тому і в іншому випадку вирішувати вам, виходячи з ваших потреб і можливостей! Інтернет-магазин кліматичної техніки ClimatMall пропонує кондиціонер купити в Полтаві і Харкові з офіційною гарантією та безкоштовною доставкою по Україні, а також наші фахівці допоможуть встановити кондиціонер в Полтаві і Харкові (де знаходяться наші сервісні центри).

Вже багато років ми є офіційними представниками багатьох надійних і перевірених брендів і працюємо безпосередньо з виробниками, що дозволяє нам утримувати ціни на кондиціонери максимально вигідними для покупця. Уявіть, що ви вибираєте автомобіль. Одним з критеріїв вашого вибору буде той чи інший бренд виробник. Є бренди імениті, довговічні, техніка яких заслужила право називатися надійною, а є і така, якість якої може і не поступатися популярним брендам, але їх мало хто знає, відповідно, ціни на таку техніку будуть значно нижче.

У нашому інтернет-магазині кондиціонерів ClimatMall представлені кондиціонери виключно якісних торгових марок різноманітних брендів.

Правильний вибір кондиціонера допоможе вам заощадити кошти і забезпечити комфорт в приміщенні. З цим завданням можна впоратися самостійно, але все ж краще прислухатися до думки фахівця.

Перш за все, потрібно визначиться, для яких цілей вам потрібен кондиціонер? Цілком очевидно, що в першу чергу, щоб не знемагати від спеки в задушливій квартирі влітку і насолоджуватися спокійним відпочинком. Для цих потреб знадобиться один вид кондиціонера, а для створення комфортної атмосфери, наприклад, в ресторані - абсолютно інший.

Якщо ви бажаєте придбати дійсно якісну побутову техніку, яка прослужить довгий час - визначитеся з типом кондиціонера, який Вам необхідний.

Кондиціонери бувають:

- спліт-системи,

- мульти спліт-системи,

- канальні,

- віконні,

- мобільні,

- касетні,

- напольно-стельові,

- колонні.

Спліт-система. Це, мабуть, найвідоміший тип побутової техніки кліматичного обладнання. Вона включає в себе 2 блоки - зовнішній і внутрішній, які з'єднуються між собою трубками. Внутрішній блок встановлюється в кімнаті необхідної для провітрювання, а другий блок - з зовнішнього боку будівлі. Компресор кондиціонера розташований в зовнішньому блоці, завдяки чому в приміщення надходить менше шуму. Однак слід знати, що такий кондиціонер зможе якісно проводити обдув тільки тієї кімнати, в якій він був встановлений. Звичайно, можна просто зробити установку по одній спліт-системи в кожній кімнаті квартири, але не завжди у всіх буває можливість розмістити більше одного зовнішнього блоку. На цей випадок оптимальним рішенням буде встановити мульти спліт-систему. Відмітна особливість цього типу то, що до одного блоку кондиціонера можна підключити безліч внутрішніх (до 9 одиниць).

Мульти спліт-система - це та ж звичайна спліт-система, яка розділена на дві частини (випарник і конденсатор) і дозволяє охолоджувати і обігрівати кілька приміщень при одному зовнішньому блоці. У зовнішньому блоці такого кондиціонера встановлений більш потужний компресор, порти для підключення декількох трас, і автоматика з замикаючими клапанами для регулювання обсягу фреону, який подається до внутрішніх блокам, які розташовані в приміщенні.

Канальні кондиціонери прекрасно охолоджують одночасно кілька приміщень. Характерна особливість в тому, що монтаж здійснюється за підвісною стелею. Внутрішній блок кондиціонера повністю ховається з інтер'єру. Позитивна особливість канального типу - це велика потужність роботи, якої вистачає для обдування багатокімнатної квартири або будинку, а також наявність можливості подачі повітря безпосередньо з вулиці в обсягах, необхідних для правильної вентиляції. Розподіл повітря відбувається за рахунок повітропроводів, які так само встановлюються за стелею.

Віконні кондиціонери - найпростіший варіант і старий тип кліматичного обладнання. Головним мінусом віконного типу кондиціонера є його надмірний шум, тому що його компресор знаходиться всередині кімнати. Їх зараз практично не випускають.

Мобільні кондиціонери в квартиру зазвичай ставляться у випадках тимчасового проживання. Для монтажу цього типу досить встановити його на підлозі і вивезти спеціальний шланг у вікно або отвір в стіні. Повітропровід кондиціонера діаметром 10 сантиметрів і завдовжки від 0,5 до 1,5 метра викачує тепле повітря з приміщення. До мінусів мобільного типу відносяться його вартість. Вона значно дорожче в порівнянні зі сплати системою і володіє підвищеним шумом, тому що компресор знаходиться всередині кімнати.

Касетні кондиціонери монтуються в підвісну стелю за аналогією з канальним типом. Різниця в подачі повітря, у касетного вона здійснюється через нижню частину блоку. Одна з переваг «кассетника» є його непомітність, в інтер'єрі видніється лише декоративна решітка. Потоки повітря розподіляються в чотирьох напрямках, завдяки цій особливості збільшується площа і якість обдування приміщення.

Напольно-стельові кондиціонери зазвичай встановлюються в приміщеннях без підвісної стелі. Монтаж проводиться в нижній частині стіни (вертикальний напрямок потоку) або на стелі (горизонтальний напрямок потоку). Великим плюсом цієї конструкція є рівномірний розподіл повітря, виключаючи прямого потрапляючи на людей. У деяких стельових типів є можливість розподіляти повітря в чотирьох напрямках і зокрема регулювати потужність кожного з них. Ця можливість розподілу потоків буде особливо актуальна для квартир зі складною формою приміщень.

Колонні кондиціонери найчастіше встановлюють у великих приміщеннях, з огляду на те, що його виробляється продуктивність набагато вище. Габарити виправдовують його більшу вагу серед інших типів. Монтаж проводиться прямо на підлозі. За своєю формою колонні кондиціонери схожі з домашнім холодильником.

кондиционеры полтава, gree, gree полтава, gree харьков, кондиционеры харьков

Як вибрати кондиціонер по потужності?

При виборі кондиціонера в квартиру по потужності необхідно враховувати площу кімнат. В середньому, для кімнати з висотою стелі від двох з половиною до трьох метрів потрібно 1кВт на 10 квадратних метрів. Орієнтація великих вікон з південної сторони - вимагає додатково до 30% до розрахункової потужності. Для кожного комп'ютера, встановленого в приміщенні потрібно 0,3кВт, а для решти побутової техніки потужність розраховується як половина суми всієї електричної потужності приладів. Часте відкриття вікон і дверей так само додають до 30% до розрахункової потужності кондиціонера. Якщо модель кондиціонера була обрана з недостатньою потужністю, то вона не впорається із завданням, працюючи на знос. І навпаки, кондиціонер з надмірно великою потужністю буде дуже часто включатися на короткі проміжки часу, що так само негативно позначиться на терміні його служби. Не зайвим буде замислитися про виклик кваліфікованого фахівця, який правильно зробить все виміри і повідомить необхідну потужність кондиціонера для вашої квартири.

Інверторний кондиціонер або звичайний?

Основна відмінність - компресор. Класичні on / off кондиціонери працюють за принципом: включений на повну потужність або вимкнений. Таким чином бажана температура в приміщенні досягає за рахунок стрибків.

 Інверторні моделі кондиціонерів хороші тим, що в першу чергу зменшуються навантаження на компресор і електромережу. Крім того, кондиціонер з інверторним компресором призначений на безперервну роботу протягом 24 годин на добу. Кондиціонеру немає необхідності щораз заново охолоджувати весь об'єм повітря в приміщенні, він просто видуває рівно стільки холоду, скільки необхідно для підтримки заданої температури. Як наслідок, кардинально знижується витрата електроенергії, суттєво зменшується рівень шуму, відсутні протяги, підвищується надійність і потужність системи. Також побутовий кондиціонер стандартно має діапазон роботи на обігрів до -10, а іноді і -25 градусів, тоді як звичайні, як правило, обмежені максимум -5 С.

Основні функції кондиціонера

- Охолодження повітря - це найголовніша функція будь-якого кондиціонера. 1 кВт потужності охолодження потрібно для охолодження приблизно 10 м2 приміщення, а для канальних кондиціонерів, які роздають повітря по системі повітроводів - 8 м2.

- Обігрів. Багато моделей кондиціонерів можуть обігрівати приміщення, наприклад, ця. Для цього вони оснащені реверсивним компресором, який при роботі "у зворотний бік" змушує кондиціонер гріти приміщення. Такий спосіб обігріву називається heat pump (тепловий насос). Однак не варто розраховувати, що кондиціонер з тепловим насосом зігріє вас взимку і замінить радіатор - ефективно на обігрів він буде працювати лише в міжсезоння (весна, осінь), коли температура не опускається нижче -5 градусів. Деякі кондиціонери мають і електричний обігрівач (ТЕН), що дозволяє кондиціонеру обігрівати приміщення, коли на вулиці морозно.

- Осушення повітря. Кондиціонер видаляє вологу з повітря, що не охолоджуючи його або незначно охолоджуючи. У прохолодну дощову погоду, дуже корисний режим.

- Автоматичний режим. Кондиціонер з такою функцією може автоматично підтримувати задану температуру, перемикаючись при необхідності з одного режиму в інший (охолодження, обігрів, вентиляція) або змінюючи швидкість обертання вентилятора і напрям повітряного потоку.

- Охолодження. Охолодження повітря - це найголовніша функція будь-якого кондиціонера. 1 кВт потужності охолодження потрібно для охолодження приблизно 10 м2 приміщення, а для канальних кондиціонерів, які роздають повітря по системі повітроводів - 8 м2.

- Обігрів. Багато моделей кондиціонерів можуть обігрівати приміщення. Для цього вони оснащені реверсивним компресором, який при роботі "у зворотний бік" змушує кондиціонер гріти приміщення. Такий спосіб обігріву називається heat pump (тепловий насос). Однак не варто розраховувати, що кондиціонер з тепловим насосом зігріє вас взимку і замінить радіатор - ефективно на обігрів він буде працювати лише в міжсезоння (весна, осінь), коли температура не опускається нижче -5 градусів. Деякі кондиціонери мають і електричний обігрівач (ТЕН), що дозволяє кондиціонеру обігрівати приміщення, коли на вулиці морозно.

- Вентиляція. Правильніше назвати режим рециркуляції повітря, кондиціонер ганяє повітря в приміщенні, очищаючи і осушуючи його без зміни температури. У цьому режимі працює тільки вентилятор внутрішнього блоку, зовнішній блок не працює. Використовується для рівномірного розподілу повітря по приміщенню і може використовуватися, взимку, коли тепле повітря від обігрівачів та батарей накопичується під стелею, а підлога залишається холодним.

- Низький рівень шуму кондиціонера. Будь-кондиціонер шумить під час роботи. Це неминуче, оскільки всередині кондиціонера обертається вентилятор. Дорогі кондиціонери престижних торгових марок працюють тихіше, ніж дешеві кондиціонери.

- Регулювання повітряного потоку. Повітряний потік можна направляти вліво-вправо, вгору-вниз, або циклічно змінювати напрямок повітряного потоку з кондиціонера.

- Режим "сон". Спеціальний режим роботи кондиціонера, що забезпечує комфортний сон. В цьому режимі рівень шуму кондиціонера знижується.

- Дистанційне управління. Пульт дистанційного керування - зараз їм оснащуються практично всі побутові кондиціонери.

- Додатковий термостат. Автоматика кондиціонера вимірює температуру в двох точках - на внутрішньому блоці і на пульті дистанційного керування, що дозволяє правильніше вибирати режим роботи і точніше підтримувати задану температуру.

- Таймер. Таймер може включити або вимкнути кондиціонер в заданий час.

- Датчик руху. Дорогі моделі кондиціонерів обладнані датчиками руху. Вони дозволяє автоматично переводити прилад в енергозберігаючий режим при відсутності руху в приміщенні - наприклад, якщо вдома нікого немає або вночі, коли всі сплять. Ця функція допоможе уникнути переохолодження або перегріву, а також заощадити на електриці.

установка кондиционера, чистка кондиционера, ремонт кондиционера полтава, установка кондиционера полтава

Правильний монтаж і експлуатація

Після того як вибрали кондиціонер в квартиру підходить під характерності інтер'єру, настає час поговорити про його встановлення та експлуатації. Вам слід знати, що за статистикою найбільше поломок трапляється через неправильне монтажу. Звичайно, можна найняти підрядника, який зробить установку, але надійніше скористатися послугами кваліфікованого сервіс центру.

При монтажі спліт-системи скористайтеся послугами професіоналів. Встановити кондиціонер в Полтаві допоможуть вам наші кваліфіковані монтажники. Встановити кондиціонер в Харкові можна також без проблем - в Харкові знаходиться наш філіал. А ось самостійна установка кондиціонера може привести до пошкодження обладнання або навіть до його обвалення. Запросіть кваліфікованих фахівців з великим досвідом роботи і не забудьте про те, що будь-якому кондиціонеру необхідно раз на рік проходити технічне обслуговування, проводити заміну, чистку фільтрів, щоб уникнути скупчення шкідливих бактерій всередині.

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

Необхідно проводити сервісне обслуговування кондиціонера раз на рік. Фахівці повністю очищають кондиціонер, проводять діагностику та в разі потреби до заправлять його фреоном. Так само для ефективної роботи рекомендується раз на місяць промивати фільтри внутрішнього блоку під проточною водою, це зовсім не складно і виклик фахівця не обов'язковий. Тепер сміливо вибирайте відповідний кондиціонер для квартири, і пам'ятайте, що інтернет магазин ClimatMall є лідером низьких цін кліматичної техніки, а також надає якісне сервісне обслуговування.

gree полтава, gree харьків, конвент-сервіс, конвент сервіс, клімат молл, кліматмол, кліматмол, полтава монтаж кондиціонера, полтава кондиціонер, кондиціонер полтава, полтава кондиціонери, кондиціонер монтаж полтава, установка кондиціонера полтава, установка кондиціонера харків, харків монтаж

 

 

 

 

 

 

Кондиціонер Полтава купити, кондиціонер Харків купити, кондиціонер в Полтаві, кондиціонер в Харкові

 


Дізнайтеся вартісь монтажу вашого кондиціонеру за 5 хвилин + отримайте гарантовано знижку
Крок 3
3
Приблизна відстань між внутрішнім блоком (ВБ) та зовнішнім блоком (ЗБ)
Наступний крок
Крок 4
4
Зроблено ремонт?
Наступний крок
Крок 5
5
Дякуємо за відповіді! Отримайте результати розрахунків, залиште контакти.
+ гарантовано знижка на монтаж кондиціонеру

Заявка відправлена. Спеціаліст веде розрахунки, та повідомить вас на протязі 5 хвилин.

Також можете ознайомитися з інформацією щодо монтажу систем кондиціювання, або повернутись на головну сторінку та продовжити підбір товарів.
Замовте зворотній дзвінок