Який кондиціонер встановити в квартирі

03.02.2021, 10:48

Який кондиціонер встановити в квартирі?

Який же кондиціонер було б найкраще встановити в квартирі? Це питання хвилює багатьох, особливо коли люди починають замислюватися про те, що скоро літо і треба готувати «сани» заздалегідь. Тут багато тонкощів і нюансів. Їх важливо врахувати, щоб не помилитися з вибором типу і моделі цього важливого і корисного пристрою для створення комфортного мікроклімату всередині приміщень різного призначення. Завдяки цим порадам ви зможете підібрати і купити кондиціонер в Полтавській і Харківській області з установкою в нашому інтернет-магазині Climatmall. Працює доставка по всій території України.

Однокімнатна квартира студія

Якщо у вас квартира-студія з простою конфігурацією, то встановити кондиціонер для однокімнатної квартири краще одного з цих типів:

• інверторні;

• касетні;

• настінні;

• підлогові.

Вони працюють досить безшумно і досить економічні в плані споживання електрики. Інверторні будуть ідеальним варіантом. Наш магазин кондиціонерів запропонує вам широкий вибір систем кондиціонування за привабливими цінами.

Чому саме інверторні? Відповідь проста! Чим менше об'єм приміщення і простіше його планування, тим повітря всередині буде охолоджуватися або нагріватися швидше. До того ж, побутовий кондиціонер в період міжсезоння, або коли на вулиці мінусова температура (а деякі моделі працюють до -30) прекрасно обігріває квартиру, що в деяких випадках може не тільки доповнити інші джерела опалення, а й прекрасно їх замінити. Просто налаштуйте потрібну температуру пультом управління, щоб температура повітря в кімнаті була комфортною для вас.

Цей варіант здатний в економічному режимі автоматично включатися і повертати заданий показник температури в кімнаті або квартирі.

Звертаємо вашу увагу, що займатися самостійною установкою кондиціонера ми не рекомендуємо. Краще звернутися в наш спеціалізований сервіс кондиціонерів, адже ми не просто займаємося продажем кліматичної техніки, а й встановлюємо кондиціонери під ключ в Полтаві та Харкові.

Квартира однокімнатна з окремо виділеної кухнею

Тут ідеально підходять пристрої настінного типу або спліт системи для побутових потреб. Їх купують в 85% випадків. Якщо повісити блок внутрішнього типу, необхідний для їх роботи, неможливо, то вас виручать підлогові моделі кондиціонерів. У нашому інтернет-магазині представлені кондиціонери різних марок в різному ціновому діапазоні, є і цілком недорогі кондиціонери за доступною ціною.

Правильно підібрати тип, модель, потужність і провести підбір кондиціонера по площі можуть допомогти наші менеджера. Також зверніть увагу, що якщо у вас змонтована стеля підвісного типу, то зупиніться на двох варіантах кондиціонера:

• касетний;

• канальний.

Касетний ідеальний для квартир квадратної планування, в них повітря переміщається рівномірніше. Канальний - для квартир складної планування. За допомогою наших консультантів ви зможете підібрати цілком економічні варіанти таких пристроїв.

Кондиціонер для двокімнатної квартири.

Навіть найпотужніший і якісний кондиціонер не в змозі ефективно охолодити дві кімнати, та ще й кухню на додачу.

Ви зможете поставити кондиціонер і використовувати вбудований блок внутрішнього типу. Але врахуйте, що ваш домашній кліматичний помічник зможе забезпечувати комфортний мікроклімат тільки на цих площах. Третя залишиться без такого задоволення.

Внутрішній блок розмістіть у вашому коридорі, якщо такі приміщення мають двері в сусідні. Тільки тут системі доведеться працювати без перерв. Загальна площа вже буде значною.

Оптимальних варіанти всього три:

• канальний кондиціонер;

• спліт-система;

• мультіспліт-система з кількістю блоків 2 або 3, якщо кухня або друга кімната мають малу площу.

Звертаємо вашу увагу, що потрібно періодична профілактика кондиціонерів. Тільки в цьому випадку пристрій не ламається в самий невідповідний момент.

Кондиціонер для трикімнатної квартири

Облаштування системи кондиціонування для трикімнатної квартири схоже на схему для двокімнатної. Тільки не у всіх випадках. Довжина трубопроводів в системах кондиціонування має ряд технічних обмежень. Тому, якщо площа буде великою, можливо доведеться встановлювати дві мультіспліт системи замість однієї. Також обов'язково потрібно враховувати, сонячна сторона чи ні. Адже якщо сторона сонячна, то кондиціонер доведеться купувати з більшою потужністю.

Ви можете кондиціонер купити в Полтаві і Харкові з установкою, отримавши повну консультацію у наших менеджерів, щоб вибрати оптимально підходить під ваше приміщення варіант. Якщо ви живете в іншому місті України, ми доставимо вам кондиціонер будь-якої зручної службою доставки.


Дізнайтеся вартісь монтажу вашого кондиціонеру за 5 хвилин + отримайте гарантовано знижку
Крок 3
3
Приблизна відстань між внутрішнім блоком (ВБ) та зовнішнім блоком (ЗБ)
Наступний крок
Крок 4
4
Зроблено ремонт?
Наступний крок
Крок 5
5
Дякуємо за відповіді! Отримайте результати розрахунків, залиште контакти.
+ гарантовано знижка на монтаж кондиціонеру

Заявка відправлена. Спеціаліст веде розрахунки, та повідомить вас на протязі 5 хвилин.

Також можете ознайомитися з інформацією щодо монтажу систем кондиціювання, або повернутись на головну сторінку та продовжити підбір товарів.
Замовте зворотній дзвінок