Монтаж кондиціонера в два етапи

25.08.2021, 15:34

Монтаж кондиціонера в два етапи - ідеальний варіант для мешканців новобудов або для тих, хто планує вдома ремонт. Такий підхід дозволяє обрати правильне розміщення техніки, приховати всі комунікації, залишити #інтер’єр цілісним. Крім цього, у вас з'явиться можливість зробити відведення конденсату відразу в каналізацію через сухий затвор.

Як відбувається монтаж у два етапи?

1. Виїзд замірника на об'єкт (безкоштовна послуга). Заміряє обговорює разом з замовником або його представником місця установки внутрішнього і зовнішніх блоків, спосіб укладання трас фреонопровіда, місце виведення дренажу.

2. Підбір відповідний по параметрах, характеристикам, ціні обладнання, складання комерційної пропозиції.

3. I етап - попередня закладка комунікацій. Включає в себе монтаж всіх необхідних комунікацій. Якщо установка зовнішнього блоку можлива без висотних робіт, можемо встановити зовнішній блок вже на першому етапі. Ми рекомендуємо придбати кондиціонер заздалегідь, адже в такому випадку підібрана модель вже буде наявності та ціна на нього не збільшиться.

4. II етап. Встановлення внутрішнього і зовнішнього блоків після чистового оздоблення стін, виконання пусконалагоджувальних робіт.

Для замовлення послуги монтажу в 2 етапи та виклика спеціаліста дзвоніть - 066 530 48 83

монтаж в 2 етапи, монтаж кондиціонера, монтаж кондиціонера полтава, полтава монтаж кондиціонера, конвент сервіс, клімат молл, клімат мол, кліматмол, кондиционер полтава купити


Дізнайтеся вартісь монтажу вашого кондиціонеру за 5 хвилин + отримайте гарантовано знижку
Крок 3
3
Приблизна відстань між внутрішнім блоком (ВБ) та зовнішнім блоком (ЗБ)
Наступний крок
Крок 4
4
Зроблено ремонт?
Наступний крок
Крок 5
5
Дякуємо за відповіді! Отримайте результати розрахунків, залиште контакти.
+ гарантовано знижка на монтаж кондиціонеру

Заявка відправлена. Спеціаліст веде розрахунки, та повідомить вас на протязі 5 хвилин.

Також можете ознайомитися з інформацією щодо монтажу систем кондиціювання, або повернутись на головну сторінку та продовжити підбір товарів.
Замовте зворотній дзвінок