Топ-3 чорних кондиціонерів

21.12.2020, 15:31

ТОП-3 КОНДИЦІОНЕРІВ У ЧОРНОМУ КОЛЬОРІ

CHIGO ODYSSEY

Настінний кондиціонер CHIGO ODYSSEY інвертор з енергозберігаючим компресором нового покоління, має плавне регулювання потужності і високу точність підтримуваної температури. З особливостей знижений рівень шуму при роботі, більший ресурс і надійність. Ця дизайнерська серія кондиціонерів є лімітованою і виконана в плавних і спокійних формах з якісного пластику. Модель можлива як в чорному, так і в зеленому, червоному, синьому і др.цветах. CHIGO ODYSSEY працює на обігрів при зовнішній температурі повітря до - 15 ° C, що дозволяє опалювати приміщення в міжсезоння.


AUX HALO Black Mirror Inverter

Кондиціонер AUX серії HALO- нова инверторная дизайнерська серія 2020 року випуску, розрахована на роботу на обігрів до -15 ° C. Серія HALO оснащена інформативним ховається LED-дисплеєм зі зручною індикацією режимів роботи. Система фільтрації оснащена фільтром грубого очищення, який завдяки дрібній сітці захищає нутрощі кондиціонера для його довговічної роботи та набагато ефективніше очищає повітря від дрібних частинок пилу. Режим сну і режим самоочищення. Технологія тривимірного розподілу, повітря 3D Air Delivery. WI-FI управління.Mitsubishi Electric Design Inverter

Серія Design з глянцевим корпусом створена за запитом італійського відділення Mitsubishi Electric і є лідером в своєму класі.
Особливості кондиціонера:
Новий пульт управління з тижневим таймером.
Наноплатіновий фільтр позбавить приміщення від вірусів, бактерій і неприємних запахів.
Низький рівень шуму.
Складна система жалюзі створює оптимальну форму і швидкість повітряного струменя в режимах охолодження і нагріву.
Самодіагностика. WI-Fi модуль. Робота на обігрів до -15.

Де купити чорний кондиціонер?

У магазині ClimatMall представлений широкий асортимент товарів в наявності. У нас можна замовити кондиціонер чорного кольору з безкоштовною доставкою в будь-яке місто України.


Дізнайтеся вартісь монтажу вашого кондиціонеру за 5 хвилин + отримайте гарантовано знижку
Крок 3
3
Приблизна відстань між внутрішнім блоком (ВБ) та зовнішнім блоком (ЗБ)
Наступний крок
Крок 4
4
Зроблено ремонт?
Наступний крок
Крок 5
5
Дякуємо за відповіді! Отримайте результати розрахунків, залиште контакти.
+ гарантовано знижка на монтаж кондиціонеру

Заявка відправлена. Спеціаліст веде розрахунки, та повідомить вас на протязі 5 хвилин.

Також можете ознайомитися з інформацією щодо монтажу систем кондиціювання, або повернутись на головну сторінку та продовжити підбір товарів.
Замовте зворотній дзвінок