Монтаж кондиціонера в новобудові

16.11.2020, 12:47

   Коли найкраще встановити кондиціонер в новобудові? Це питання хвилює багатьох новоселів. Ідеально, коли фреонова магістраль (траса) прокладена до того, як стіни вирівняють штукатуркою. Але, часто так відбувається, що люди вже зробили ремонт в квартирі і, раптом, настала весна чи літо, а про кондиціонер не подумали. У подібних випадках, доводиться встановлювати кондиціонер по готовій, чистовій стіні, що, на жаль, пов'язано не тільки з ризиками порушення штукатурки, але внесеннями певних змін в дизайн. Саме тому, ми рекомендуємо своїм клієнтам подумати про кондиціонер на етапі чорнової обробки приміщення і встановити кондиціонер в два етапи.

   Є ще одна помилка, з яким стикаються жителі новобудов - вони думають, що в квартирі не буде жарко, а якщо раптом буде, то тоді і поставимо. Як показує практика, в результаті кондиціонер потрібен практично всім, особливо якщо вікна квартири виходять на сонячну сторону.

  Класичний порядок установки кондиціонера в новобудову такий:
1) Підводиться електричне живлення.
2) Проводиться траса (порада: при прокладанні траси обов'язково її сфотографуйте, це потрібно для того, щоб в подальшому не пошкодити її перфоратором, цвяхом тощо.) Також необхідно подбати про відведення дренажних вод. На цьому етапі, ще немає гострої необхідності купувати кондиціонер, досить визначитися з потужністю і типом майбутнього кондиціонера. Це необхідно, щоб закласти правильний необхідний діаметр труб, так як вони відрізняються між собою в залежності від потужності і типу кондиціонера. Якщо самостійно не виходить з цим розібратись, інженера нашого інтернет-магазину CLIMATMALL.COM.UA допоможуть з цим розібратись і порадять оптимальний варіант.
3) Штукатурні роботи, поклейка шпалер.
4) Кріплення внутрішнього і зовнішнього блоків кондиціонера на чистову стіну. Запуск системи.

  Ще декілька порад.
Перед проведенням електроживлення для кондиціонера, викличте спеціаліста з установки кондиціонерів, щоб він визначив оптимальне місце установки.
Зверніть увагу, щоб дренажний шланг завжди був під нахилом вниз від внутрішнього блоку та виходив до внутрішнього блоку нижче за інші трубки.

Якщо у вас залишилися питання, завжди раді проконсультувати по телефону або виїхати на місце для огляду вашого приміщення.


Наші контакти:
м Полтава, вул. Комарова 2-б, оф. 10, тел. 067 530 48 82; 066 530 48 83
м.Харків, вул. Греківська, 25, тел. 067 312 55 67; 050 312 55 67


Дізнайтеся вартісь монтажу вашого кондиціонеру за 5 хвилин + отримайте гарантовано знижку
Крок 3
3
Приблизна відстань між внутрішнім блоком (ВБ) та зовнішнім блоком (ЗБ)
Наступний крок
Крок 4
4
Зроблено ремонт?
Наступний крок
Крок 5
5
Дякуємо за відповіді! Отримайте результати розрахунків, залиште контакти.
+ гарантовано знижка на монтаж кондиціонеру

Заявка відправлена. Спеціаліст веде розрахунки, та повідомить вас на протязі 5 хвилин.

Також можете ознайомитися з інформацією щодо монтажу систем кондиціювання, або повернутись на головну сторінку та продовжити підбір товарів.
Замовте зворотній дзвінок