Чи можна встановлювати кондиціонер взимку?

17.12.2020, 19:16

Чи встановлюють кондиціонер взимку?

З цього приводу обмежень для монтажу взимку в документації ви не знайдете. Але, будемо чесними, вони все ж є. Сам монтаж спліт-системи, тобто встановлення внутрішнього блоку, буріння стіни, підвішування зовнішнього блоку, з'єднання трубами зовнішнього і внутрішнього блоків, нічим не відрізняється від таких же робіт, які виконуються в теплу пору року.

Далі монтажникам необхідно провести ряд маніпуляцій з поки ще не працюючою системою, щоб вона нормально функціонувала. Зокрема, фахівці видаляють повітря, яке залишилося в трубах при монтажі (вакуумування системи). Коли на вулиці температура нижче -5°С, цей процес проходить гірше, ніж при плюсових температурах. Щоб якісно провести вакуумування взимку, необхідно використовувати більш потужні насоси або цей процес виконувати протягом довшого періоду часу. Саме з цієї причини краще монтаж кондиціонера взимку не проводити.

Але! Якщо замовник робить в квартирі ремонт взимку, то встановлення кондиціонера проводиться якраз на цьому етапі - поки йдуть всі оздоблювальні роботи. Ідеально!
Можна купити і змонтувати обладнання, прокласти всі необхідні комунікації під систему кондиціонування - це робиться круглий рік. При цьому перший запуск можна перенести на більш теплу пору.

В будь-якому разі, ви можете сміливо купувати кондиціонер у будь-яку пору року, а наші досвідчені фахівці вам в цьому допоможуть!

Наші контакти: м Полтава, вул. Комарова 2-б, оф. 10, тел. 067 530 48 82; 066 530 48 83
м.Харків, вул. Греківська, 25, тел. 067 312 55 67; 050 312 55 67


Дізнайтеся вартісь монтажу вашого кондиціонеру за 5 хвилин + отримайте гарантовано знижку
Крок 3
3
Приблизна відстань між внутрішнім блоком (ВБ) та зовнішнім блоком (ЗБ)
Наступний крок
Крок 4
4
Зроблено ремонт?
Наступний крок
Крок 5
5
Дякуємо за відповіді! Отримайте результати розрахунків, залиште контакти.
+ гарантовано знижка на монтаж кондиціонеру

Заявка відправлена. Спеціаліст веде розрахунки, та повідомить вас на протязі 5 хвилин.

Також можете ознайомитися з інформацією щодо монтажу систем кондиціювання, або повернутись на головну сторінку та продовжити підбір товарів.
Замовте зворотній дзвінок